Profil działalności

Jesteśmy Firmą o zakresie ogólnobudowlanym. Zajmujemy się przede wszystkim działalnością handlową. Nasza firma jest dystrybutorem wielu renomowanych producentów. Oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju pokrycia dachowe, rynny, okna dachowe, materiały ścienne, stropy, systemy kominowe, systemy suchej zabudowy, systemy ociepleń budynków BSO i wiele innych asortymentów.

Doświadczenie i znajomość branży pod względem technicznym jak i praktycznym stanowi, że zawsze stawiamy na jakość obsługi. Służymy Państwu fachowym doradztwem i profesjonalną obsługą przy wyborze pokryć, okien dachowych oraz innych materiałów i akcesoriów.

Szeroki wybór wzorów i kolorów oferowanego asortymentu pozwoli zadowolić każdego klienta. Wieloletnia współpraca z wykonawcami umożliwia nam znalezienie Państwu sprawdzonej i fachowej ekipy wykonawczej.

Przed złożeniem zamówienia na podstawie projektu wykonamy kosztorys materiałów i w razie potrzeby obmiar więźby dachowej. Świadczymy również transport materiałów zakupionych w naszej firmie.

Historia firmy

 

2012 – nowe możliwości

Właściciele RealDach postanowili rozszerzyć swoją działalność o nowe rynki – zarówno w dystrybucji produktów jak i usług budowlanych.

2010 – szybki rozwój

W 2010 roku firma podpisała kilkanaście ważnych umów na dystrybucję pokryć dachowych i akcesoriów, co znacząco wpłynęło na szybszy rozwój jej działalności.

2008 – założenie firmy

W 2008 roku, dwóch przyjaciół podjęło decyzję, aby spieniężyć swoją pasję. Tak oto rozpoczęli dystrybucję materiałów dachowych.