Rynny dachowe stalowe Struga

System orynnowania, to bardzo istotny element dachu którego zadaniem jest szybkie odprowadzenie tysięcy litrów wody podczas ulewy.

Stalowy System Orynnowania Struga, to najlepszy wybór dostarczający wszystkie cechy praktycznego systemu odwodnień.
· WYTRZYMAŁOŚĆ – System Orynnowania Struga produkowany jest tylko i wyłącznie ze szwedzkiej blachy Prelaq RWS. Trzy gatunki materiału (PLX, B420, SUB250) w grubościach od 0,6mm do 1,25mm zapewniają sztywność, plastyczność i trwałość elementów. Blacha jest obustronnie cynkowana o regularnej ilości cynku nawet 300g/m2.

· MOCNE HAKI – system Struga dostarcza klasyczne haki do krokwi oraz nowoczesne haki do deski czołowej, wzmocnione dzięki odpowiedniemu profilowi i sztywnej blasze.

· BEZPIECZEŃSTWO – stal, z której produkowany jest system Struga staje się czasami ostatnim elementem bezpieczeństwa podczas poruszania się na połaci dachowej.

· FUNKCJONALNOŚĆ – akcesoria systemu, takie jak szybkie w instalacji łączniki rynnowe, wzmocnienia rynny dla likwidacji ryzyka jej oderwania podczas zsuwania sporej ilości lodu i śniegu sprawiają, że Struga to produkt o wyśmienitych walorach użytkowych.

· MOŻLIWA INSTALACJA W ZIMNE DNI– elementy systemu Struga nie pękają podczas wyginania i instalacji, dlatego można je instalować nawet w zimie.

· LAKIER – nowej generacji powłoka grubowarstwowa Prelaq RWS 35µm nakładana dwustronnie jest długotrwałym wykończeniem, które nie zmienia koloru przez lata i nie blaknie. Zawarte w lakierze ziarna polimerowe podnoszą trwałość powłoki oraz zapewniają zwiększoną odporność na zarysowania.

· ZNIKOMA ROZSZERZALNOŚĆ TEMPERATUROWA – stalowy system orynnowania nie zmienia widocznie wymiarów podczas ciepłych dni oraz chłodnych nocy. Powoduje to utrzymanie prostego kształtu rynny, rury i innych akcesoriów przez cały okres użytkowania.struga

· DOPASOWANY KOLOR DO BLACHY – system Struga produkowany jest w dziewięciu kolorach, z których wszystkie pasują do koloru posiadanej połaci dachowej1.

· KOMPLET AKCESORIÓW – dostarczamy komplet elementów niezbędnych by stworzyć w pełni bezpieczny, wytrzymały i funkcjonalny system odwadniania (np. wzmocnienei i usztywniacz rynny).

· UKRYTY SZEW RURY – innowacyjność zaprowadziła nas na piedestał estetyki czyniąc rurę spustową starannie wykończoną bez widocznego zewnętrznego szwu.

· GWARANCJA – producent systemu Struga udziela 30-letniej pisemnej gwarancji trwałości.

Rynny stalowe, to trwałe rozwiązanie na długie lata sprawiające, że urok ze smakiem dobranej elewacji wraz z pokryciem dachowym nie straci na wartości.

____
1 Ze względów technologicznych odcień koloru 434 pomiędzy powłokami Prelaq Nova oraz Prelaq RWS może nieznacznie się różnić.