Dachówka ceramiczna BRAAS

Firma Braas to znany na całym świecie lider w produkcji kompletnych systemów dachowych. Grupa BMI, do której należy Braas sprzedaje swoje produkty w ponad 40 krajach i jest synonimem najwyższej jakości dla swoich klientów.

Dotychczas firma Braas miała w swoim portfolio dwie renomowane marki: Braas, która znana była z dachówek betonowych i kompletnych rozwiązań dachowych oraz markę RuppCeramika, która oferowała swoim klientom dachówki ceramiczne w imponującej palecie kolorów i kształtów – od tradycyjnych po nowoczesne i niebanalne.

Stawiając na rozwój i chcąc jeszcze lepiej spełnić oczekiwania Klientów, od stycznia 2012 połączyli dwie marki Braas i RuppCeramika i tym samym cała oferta jest dostępna pod jedną marką Braas BMI.

Nasi Klienci znajdą w ofercie całościowe rozwiązania dachowe: elementy kształtowe dopasowane do konkretnych modeli, zestawy produktów służące do prawidłowego wykończenia dachu od folii wstępnego krycia, poprzez akcesoria dachowe po nowoczesne systemy solarne. W efekcie nasi Klienci otrzymują zintegrowane systemy dachowe najwyższej jakości nie tylko wizualnie, ale przede wszystkim technologicznie.

Braas BMI posiada w Polsce 2 zakłady produkcyjne. Fabryki w Opolu i Płońsku produkują dachówki betonowe, natomiast dachówki ceramiczne są importowane z Niemiec.

Braas aktywnie uczestniczy w rozwoju technologii pokryć dachowych. Wprowadzając na rynek nowe produkty, potwierdza zawsze najwyższą jakość i niezawodność. Najnowocześniejszym obecnie rozwiązaniem jest oferowana przez Braas dachówka wykonana w innowacyjnej technologii Cisar.